Sık Sorulan Sorular

Bayilik için isterseniz bayimiz olun kısmından bayilik başvurusu gönderebilirsiniz müşteri temsilcisi arkadaşlarımız dönüş sağlayacaklardır veya iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Bayilik için ilk aşamada herhangi bir evrak göndermeniz gerekmemektedir bilgileriniz doğrultusunda bayiliğiniz açılır.

Bayilik için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Bayiliğinizi oluşturmamız için vergi girişinizin olması yeterlidir.

Bayilik için evrak göndermeniz gerekmemektedir.

Sistemde kontör satışı, tam tl satışı, paket yükleme, oyun ve epin satışı ile ayrıca toptan gsm aksesuarları alabileceğiniz bir portalımız mevcuttur. 

Bayimiz olduğunuz zaman herhangi bir program kurulumuna gerek olmuyor, şifreleriniz ile size açılan ekranlarınıza girdiğiniz takdirde toptan kontör panellerinden online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilrsiniz.

Bayiliğiniz onaylandığı takdirde, bayi girişi kısmından size verdiğimiz kullanıcı bilgileriyle giriş sağlayabilirsiniz.

Bayiliğiniz oluşturulduktan sonra sistemimizde kayıtlı olan 15 bankanın hesap numaraları ve ıban numaraları mevcut ister internet bankacılığını kullanarak istersenizde atm den ödeme yapabilirsiniz.

Toplamda 12 banka ile çalışıyoruz bankaların geneli mevcuttur istediğiniz bankaya ödeme gönderebilirsiniz.

Ödeme bildirim en geç 15 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Ödeme bildirimlerinde gönderdiğiniz bankayı yanlış yazdığınızda, tutarı yanlış yazdığınızda ve gönderen kişinin ismini veya tc sini yazmadığınızda onaylanmaz.

Kontor fiyatlarımız için bir bayilik oluşturmamız gereklidir bayiliğiniz oluşturulduğu takdirde fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Kontor yüklemeleri anında gerçekleşir.

Kontor yüklemelerinde avea, turkcell, vodafone yüklemerinde paket yüklemelerinide gerçekleştirebilirsiniz. (tam, ses, sms, internet ve nar paketleri)

Kontor de iptal yapılamamaktadır. Operatörden yapıldığı için İptal edilemez.

Hafta içi ve cumartesi 08:30 - 10:00 saatler arasında pazar günleri ise 09:00 - 21:00 saatleri arasındadır.

0850 304 1 444 numaramızdan ulaşabilirsiniz.Haftanın 6 günü sabah 8:30-22:00 Pazar günü ise sabah 09:00-21:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı kullanabilmeniz için öncelikle bizimle 1 Ay nakit olarak çalışmanız gerekmektedir. Daha sonra bayilik ekranlarınızdaki sözleşmemizi kaşeleyip imzalı olarak, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirkünü tarafımıza ıslak imzalı bir şekilde kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Yapılan bu işlemlerden sonra kontrolu sağlanıp tarafımızdan size dönüş yapılacak ve onaylanıp onaylanmadığının bilgisi verilmektedir. Bu işlemlerden sonra kredi kart işlemleriniz onaylanırsa kullanabilirsiniz. (Güvenlik Seviyesi: Sanal posumuz 3D ( 3D SECURTY ) güvencelidir.Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir.Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.)

Temsilcisi olduğumuz ödeme kuruluşu üzerinden https://online.guvengroup.com.tr adresinden kredi kartınız ile güvenle faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

KuveytTürk,Türkiye Finans Katılım, Albarakatürk ve Enpara Finasnbank bankaları atm\'lerinden masraf almaz.

Statik ıp nizi bize bildirirseniz eklenir.

Sayfamıza tüm paket ve parça kontörler için API yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Sistemimizde raporlar kısmında işlemlerinizi genel olarak sorgulayabilir ve kazançlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Sayfalarımısın bir demosu bulunmamaktadır. Ekranlarımızı incelemek için bayimiz olmanız gerekmektedir bayiliğiniz açıldığında sayfalarımızı inceledikten sonra dilerseniz çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bayiliğiniz onaylanıp bakiyenizi yatırdıktan sonra bizi arayıp, Sticker Broşör siparişi verebilirsiniz. Ücretsizdir sadece kargo bedeli bakiyenizden düşer. Kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Bayilik ekranlarınızdan istediğiniz kadar kullanıcı girişi oluşturabilirsiniz. Ayrı şifreler ile giriş sağlayabilirler. Ayrı kullanıcının yaptığı işlemleri takip edebilirsiniz.

Kullanıcı işlemleri kısmından şifrelerinizi kendiniz değiştirebilirsiniz

Guven Grup firması olarak 2007 yılından beri bulunduğumuz sektörde hizmet vermekteyiz . Türkiye geneli bizim ile aktif olarak çalışan 10000 e yakin bayimiz bulunmaktadır .Tüm bayilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amaçlı şirketimizin bünyesinde yazılım ve teknik destek ekibi hazırda bulundurmaktayız.Müşteri temsilcilerimizi en üst düzeyde yetiştirmekte ve kaliteli görüşmeler sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti adına ekranlarımızı her zaman güncel tuttuk ve tutmaya da devam ediyoruz. Toptan Kontör, TL yükleme ve satışlarında en uygun fiyat listelerini vermeye çalışıyoruz . Çözüm odaklı çalışmaya özen gösteriyoruz. Güven kısmı için zamanla karşılıklı çalışarak ilerliyoruz Müşteriniz sizden yaptığı tüm işlemlerden memnun kaldıkça her zaman sizi tercih eder, sizde bu şekilde dönüşümler olduğu zaman bizden memnun kalırsınız. Bizde bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca internet sitemizde firmamızın açık adresi bulunmaktadır ofisimize gelerek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz bu şekilde de bayiliğinizi oluşturabiliriz.
  Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?